top of page

Приватний детектив

"Найвищу ціну детектив платить за свою непомітність."

У сучасних реаліях, основним та найбільш важливим ресурсом є інформація, інформація яка стосується особи, діяльності, виробу, події тощо. Вміло використовуючи потрібну інформацію, люди отримують надприбутки, будують впливові корпорації, захищають своє особисте життя та життя своїх рідних, визначають коло свого спілкування та мають вплив як на інших осіб, так і на різні життєві процеси навколо себе.

Приватний детектив - це особа, яка в змозі допомогти вам зібрати потрібну інформацію, перевірити наявну у вас інформацію та використовуючи свій досвід, зв'язки з людьми в різних прошарках суспільства і свої робочі навички, максимально спростити вирішення ваших проблем.

Наразі через відсутність правової визначеності особи "приватного детектива" та його повноважень (відсутність профільного закону), приватний детектив фактично як обмежений в своїх діях тими чи іншими законами, так і має можливість надавати широкий спектр послуг через відсутність прямих заборон.

А насамкінець хочемо наголосити, що будь-яка проблема має свої шляхи вирішення, а який  обрати, щоб мінімізувати втрати часу, коштів та сил, залежить від вас, а ось вказати на ці шляхи, їх позитивні та негативні сторони - це вже питання до наших спеціалістів.

Детектив та правові норми

Детектив, який співпрацює з бюро, надає послуги в межах передбачених законами України, ст. 93КПК (Збирання доказів), ст.ст.77, 79 КАС (доказування, подання доказів), ст.ст. 81, 83 ЦПК (доказування, подання доказів). Вказані норми з різних напрямів права надають право особі або її представнику, збирати докази, витребовувати докази та отримувати ті чи інші дані з різних незаборонених джерел, а також надають право в межах справи чи навіть підготовки до розгляду справи ініціювати отримання доказів та інформації за ухвалами суду, постановами слідчих чи прокурорів. Чим наразі ми маємо можливість користуватись.

bottom of page